МІНІСТР КУЛЬТУРИ УКРАЇНИ ЄВГЕН НИЩУК ВІДВІДАВ «ТИХУ ГАВАНЬ»

   У кожному місті є куточки, які заслуговують особливої уваги, так звані визначні пам’ятки, саме ці об’єкти з гордістю показують гостям. Садиба «Тиха гавань» вважається прикрасою міста Вилкове, як одне з кращих місць відпочинку та затишку.
   На «Тихій гавані» гармонія краси в поєднанні з природою викликає естетичну насолоду, породжує чуттєві й духовні сприйняття. Тут людина не тільки милується красою, вона занурюється в неї, стає частиною її досконалості. Можна вважати закономірним той факт, що міністр культури України Євген Миколайович Нищук, приїхавши до Вилкова на гастрономічний фестиваль «Дунайські гостини», зупинився саме в «Тихій гавані». Справді, краса – це основна категорія культури. Володіючи тонким розумінням краси, її служитель висловлював захоплення від середовища, що його оточує.
   У футболі існує такий вислів – граючий тренер, це той, хто не тільки тренує команду, а й сам бере участь в грі. Євген Миколайович, в переносному сенсі, теж «граючий тренер», він Заслужений артист України, актор Національного академічного драматичного театру ім. І. Франка.
   У моно виставі «Момент кохання» Євген Миколайович, устами героя, промовляє такі слова:
   «Ви ще пам’ятаєте, що то таке весна? Пам’ятаєте небо, синє, глибоке, далеке! Пам’ятаєте, як ляжеш в траву десь, закинеш руки за голову і глянеш у це небо, небо весни?»
   Кожна людина пам’ятає, що таке весна, пам’ятає небо весни – синє, глибоке і далеке. І гості «Тихої гавані», в суєті мирській, як про весну згадують своє перебування в цьому затишному, чудовому будинку на березі величного Дунаю.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*Виберіть зображення для Вашого коментаря (GIF, PNG, JPG, JPEG): Файл не повинен перевищувати 5 мб.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.