Екстер’єр Тихої Гавані
Всі споруди садиби зрубані з сосни. Двоповерховий зруб гостинного будинку височіє над річкою оригінальною, спрямованою вгору, дерев’яною конструкцією, фасад якої нагадує казковий терем. І вся територія садиби, виконана в стилі казкової галявини: невеликий дерев’яний млин, привітно розмахує своїми крилами, ніби розмовляє з людьми; декоративні лелеки і дикий кабан мирно уживаються на зеленій галявині; старовинний віз стомлено опустив голоблі, чекаючи своєї години виїжджати в дорогу. З двох сторін садиба оточена каналом (єриком), який йде далеко за територію «Тихої гавані». Канал оповитий зеленню верб, яблуневого саду і виноградної лози.
На березі каналу розташована їдальня. Тут створені всі умови того, щоб не порушувати гармонію душі і тіла.
На березі Дунаю для гостей обладнана простора різьблена альтанка з великим дерев’яним столом. Поруч з альтанкою на «капітанському містку» можна приготувати компанійську юшку і шашлики. З берега далеко у води Дунаю йде дерев’яний причал з красивими дерев’яними поручнями. Тут можна купатися, ловити рибу, і, вітати пропливаючі повз пароплави.
У «Тихій гавані» все зроблено для затишного життя. Якщо ви плануєте приїхати на власних автомобілях і привезти з собою човна або катера для прогулянок, то на території садиби є безкоштовна стоянка для автомобілів і гавань для катерів. Стоянка охороняється з відео-реєстрацією, розрахована на 8-10 автомобілів і 5-6 катерів.